Bezpłatne szkolenie CAS SciFinder Discovery Platform

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia oraz American Chemical Society

zapraszają na bezpłatne szkolenie online CAS SciFinder Discovery Platform

Spotkanie w języku angielskim odbędzie się  14 października 2024 o godzinie 14.00

Link do spotkania na platformie Microsoft Teams

Join the meeting now

Meeting ID: 274 642 316 154 Passcode: 6MjpEv

Przypominamy że

Baza dostępna jest z komputerów w sieci uniwersyteckiej pod adresem:

LINK DO BAZY - obowiązkowa rejestracja

oraz z urządzeń prywatnych, po zalogowaniu się na stronie

Platforma CAS SciFinder Discovery jest najbardziej aktualnym i niezawodnym źródłem informacji z zakresu chemii i nauk przyrodniczych. Na Platformie znajdziesz informacje na temat substancji chemicznych i związanych z nimi struktur chemicznych, nazw chemicznych, informacji prawnych i właściwości, numerów rejestracyjnych CAS, w tym reakcji, możliwości przeprowadzenia analizy retrosyntetycznej, zbioru metod analitycznych i wiele więcej.

Uwagi i pytania prosimy przesyłać na adres: e-zasoby@uwb.edu.pl

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.